Przegląd #Przegląd Wakacje #

« powrót do listy
wygasa:2022-09-06 Przegląd #Przegląd Wakacje #

Przegląd #Przegląd Wakacje #

Sprawdź, czy jesteście bezpieczni na drodze.

W sezonie letnim trzeba pamiętać o bezpieczeństwie na drodze. Pogoda będzie miała dla nas wiele niespodzianek. Dlatego zapraszamy do autoryzowanych warsztatów samochodowych Bosch Car Service Alwi na akcję

#Przegląd wakacje.

Wykorzystując sprzęt diagnostyczny marki Bosch, nasi specjaliści sprawdzą w Waszym samochodzie wszystkie elementy, które związane są z bezpieczeństwem jazdy. Bez względu na to, co przyniesie jesień, będziecie mieć pełną ochronę na drodze.

Przyjedź do Twojego Bosch Car Service Alwi na akcje #Przegląd wiosna. Nasi specjaliści skontrolują wszystkie elementy związane z bezpieczeństwem jazdy, abyście byli bezpieczni na drodze.

Czy wiesz że:

Przy niekorzystnej pogodzie niemal zawsze wydłuża się czas reakcji kierowcy na niespodziewane zdarzenia

Mokra lub oblodzona nawierzchnia może wydłużyć drogę hamowania od 30 do 100%

Aby odpowiednio zadziałał w samochodzie system ABS, niezbędne są wysokiej jakości i oczywiście w pełni sprawne klocki i tarcze hamulcowe. Bez nich systemy wspomagania kierowcy mogą zadziałać niewystarczająco.

System ESP, do właściwej pracy, również wymaga wysokiej jakości elementów hamujących.

Pełna diagnoza sprawności układu hamowania oraz systemów wspomagania kierowcy wymagają odpowiedniego sprzętu, najlepiej od ich producenta.

We własnym zakresie sprawdź co najmniej:

Jeśli nie możesz skorzystać z naszej akcji promocyjnej #PrzeglądWakacje#, to we własnym zakresie, jeszcze przed sezonem  sprawdź co najmniej:

Stan ogumienia 

Stan klocków hamulcowych

Stan techniczny wycieraczek

Sprawność świateł (żarówek)

Stan akumulatora ( ładowanie ) 

Jednak pamiętaj, iż całościowy system bezpieczeństwa jazdy w współczesnym samochodzie to znacznie więcej komplementarnych elementów i podzespołów, które należy sprawdzać w profesjonalnym warsztacie samochodowym.

Alwi L.Wieja -  recepcja  przegląd zima  rabat 338116486 / 693287750  zapraszamy serwis@alwi.pl 

 

 

 

 

« powrót do listy