Przegląd jesienny #PrzeglądJesienny

« powrót do listy
wygasa:2019-10-30

Przegląd jesienny #PrzeglądJesienny

Sprawdź, czy jesteście bezpieczni na drodze.

W sezonie jesiennym trzeba pamiętać o bezpieczeństwie na drodze. Pogoda będzie miała dla nas wiele niespodzianek. Dlatego zapraszamy do autoryzowanych warsztatów samochodowych Bosch Car Service Alwi na akcję #PrzeglądJesienny.

Wykorzystując sprzęt diagnostyczny marki Bosch, nasi specjaliści sprawdzą w Waszym samochodzie wszystkie elementy, które związane są z bezpieczeństwem jazdy. Bez względu na to, co przyniesie jesień, będziecie mieć pełną ochronę na drodze.

Przyjedź do Twojego Bosch Car Service Alwi na akcje #PrzeglądJesienny. Nasi specjaliści skontrolują wszystkie elementy związane z bezpieczeństwem jazdy, abyście byli bezpieczni na drodze.

Czy wiesz że:

Przy niekorzystnej pogodzie niemal zawsze wydłuża się czas reakcji kierowcy na niespodziewane zdarzenia

Mokra lub oblodzona nawierzchnia może wydłużyć drogę hamowania od 30 do 100%

Aby odpowiednio zadziałał w samochodzie system ABS, niezbędne są wysokiej jakości i oczywiście w pełni sprawne klocki i tarcze hamulcowe. Bez nich systemy wspomagania kierowcy mogą zadziałać niewystarczająco.

System ESP, do właściwej pracy, również wymaga wysokiej jakości elementów hamujących.

Pełna diagnoza sprawności układu hamowania oraz systemów wspomagania kierowcy wymagają odpowiedniego sprzętu, najlepiej od ich producenta.

We własnym zakresie sprawdź co najmniej:

Jeśli nie możesz skorzystać z naszej akcji promocyjnej #PrzeglądJesienny, to we własnym zakresie, jeszcze przed sezonem jesiennym sprawdź co najmniej:

Stan ogumienia 

Stan klocków hamulcowych

Stan techniczny wycieraczek

Sprawność świateł (żarówek)

Jednak pamiętaj, iż całościowy system bezpieczeństwa jazdy w współczesnym samochodzie to znacznie więcej komplementarnych elementów i podzespołów, które należy sprawdzać w profesjonalnym warsztacie samochodowym.

Alwi recepcja  przegląd jesienny rabat 338190980 / 781225439 zapraszamy serwis@alwi.pl 

 

 

« powrót do listy