3 stopień naprawy wtryskiwaczy common rail

3 faza naprawy wtryskiwaczy Bosch  wykonany jest ze stali nierdzewnej, wyposażony jest w specjalistyczne imadło firmy Bosch, na którym wykonuje się kalibrację i montaż wtryskiwacza. Stanowisko wyposażone jest w komputer z aktualną bazą danych wtryskiwaczy produkowanych przez firmę Bosch oraz oprogramowaniem do sterowania cyfrowym kluczem dynamometrycznym.
Aby proces kalibracji i montażu wtryskiwaczy odpowiadał jakościowo produkcji nowych wtryskiwaczy w fabrykach firmy Bosch, stanowisko zostało wyposażone w skomplikowany zestaw specjalistycznych narzędzi kalibracyjnych, które obsługiwane są za pomocą elektryczno -paneumatycznych urządzeń sterujących. Zestaw tych narzędzi umożliwia kalibrację elementów wtryskiwacza z dokładnością do 0,001 mm, co pozwala nam na wymianę dowolnego elementu każdego dostarczonego do regeneracji wtryskiwacza. Stanowisko dodatkowo zostało wyposażone w specjalistyczny zasilacz laboratoryjny, komputerowo sterowany cyfrowy czujnik zegarowy oraz prasę montażową.
Aby móc prawidłowo naprawić każdy dostarczony wtryskiwacz, potrzebne są elementy regulacyjne. Stół zawiera kompletny zestaw elementów regulacyjnych do wszystkich typów elektromagnetycznych wtryskiwaczy osobowych i ciężarowych. Dopiero tak wyposażone stanowisko pozwala nam na naprawę dowolnego wtryskiwacza i udzielenie gwarancji jego poprawnej pracy.

Ustawiamy:
- skok kulki wtryskiwacza,
- siłę odziaływania cewki,
- dawkę wtrysku biegu jałowego,
- dawkę wtrysku przy częściowym obciążeniu,
- dawkę wtrysku przy maksymalnym obciążeniu,
- dawkę pilotażową.

Stanowisko współpracuje z Eps 205 Eps 708 Eps 815 

Zaawansowana technologia pomiarowa ,zapraszamy na prezentację na nasz serwis Alwi L.Wieja Bosch Diesel Center .

3 faza oferta link do pobrania -

Oferta dobierana pod potrzeby klienta zapraszamy .serwis@alwi.pl  www.alwi.pl 

Zakres dostawy oferta -

3 faza Bosch narzędzia i bank warsztatowy KrugerQ 

3 faza Bosch wtryskiwacze Bosch Common Rail posiadany 

Stół do 3 stopnia w wyposażeniem Bosch 

Wymiarowanie Bosch