Serwis kół samochody osobowe i dostawcze

« powrót do listy
wygasa:2018-12-19 Serwis kół samochody osobowe i dostawcze

Serwis kół samochody osobowe i dostawcze

Alwi Bosch Serwis Opon Bielsko-Biała w naszym serwisie montujemy opony na felgach przy pomocy najnowocześniejszych maszyn, dokładnie wyważamy a kompletne koła precyzyjnie montujemy na pojeździe.

Gdy przychodzi pora zmiany opon z letnich na zimowe lub odwrotnie, podczas wizyty w serwisie zamieniamy opony z tyłu na przód, jeżeli ich położenie było oznaczone przy demontażu. Oznacza to, że koła zamontowane wcześniej na osi przedniej będą teraz zamontowane na osi tylnej i odwrotnie.

Robimy to dlatego, gdyż opony na obu osiach zużywają sie inaczej. Zamiana pomaga uzyskać bardziej równomierne zużycie a tym samym dłuższą żywotność.

Opony

Wybieraj z naszej bogatej oferty marek: Continental, Uniroyal, Barum, Sportiva, a także innych producentów.

Jeżeli oczekujesz optymalnego bezpieczeństwa i nieograniczonej mobilności za każdym razem, gdy siadasz za kierownicą - oferujemy Ci najwyższej klasy usługi oraz gwarantowaną jakość a wszystko w atrakcyjnej cenie.

Wyważanie kół

Opony serwis Alwi KrugerQ

Lepsza trakcja – więcej komfortu podczas jazdy.

Profesjonaliści z naszego serwisu zajmą się perfekcyjnym montażem i wyważaniem kół, abyś mógł podróżować bezpiecznie.

Warto wiedzieć, że nieprawidłowe wyważenie kół może być przyczyną sporych problemów. Im szybciej samochód jedzie, tym bardziej złe wyważenie daje znać o sobie. Rezultat: przyleganie kół do nawierzchni drogi zmniejsza się.

Jako kierowca zauważasz, że kierownica zaczyna drżeć, a auto staje się trudne w prowadzeniu. Takie wibracje nie tylko mają wpływ na komfort jazdy. Znacznie zmniejszają także żywotność elementów nadwozia i zawieszenia. Aby tego uniknąć, Alwi oferuje precyzyjne wyważanie wszystkich czterech kół w trakcie serwisowania opon

geometria bielsko serwis alwi diesel KrugerQ

Pompowanie gazem

Oszczędzamy Twoje wysiłki – i pieniądze.

W Alwi Bosch Serwis  używamy specjalnej mieszanki gazowej do pompowania opon.

Stosujemy gaz do opon, aby w ten sposób wykorzystać wyniki długotrwałych badań prowadzonych w dziedzinie  sportu samochodowego, gdzie wymogi bezpieczeństwa są najwyższe. Obecnie warsztaty oferują dogodne rozwiązanie dla tych kierowców, którzy stawiają oponom najwyższe wymogi i jednocześnie szukają optymalnych i skutecznych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa aktywnego.

Pompowanie opon gazem gwarantuje, że ciśnienie w kole pozostanie niezmienione przez długi czas. Rezultat: mniejszy opór toczenia i niskie zużycie paliwa.

Zalety korzystania z pompowania gazem:

- ciśnienie w kole na stałym poziomie

- mniejszy opór toczenia

- lepsza charakterystyka tłumienia drgań

- mniejsze zużycie opon

- mniejsze zużycie paliwa

- większa ekonomia użytkowania

- większy komfort jazdy

- mniejsze ryzyko awarii

Alwi Bosch Bielsko Serwis Mechanika zaprasza kontakt rezerwacja terminów 338116486 / 692287183

geometria bielsko krugerQ diese bielsko

« powrót do listy